FAE100JT-73-91R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAE100JT-73-91R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.FAE100JT-73-91R.pdf2.FAE100JT-73-91R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FAE100JT-73-91R
Številka dela FAE100JT-73-91R Proizvajalec Yageo
Opis RES 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1188857 pcs Podatkovni list 1.FAE100JT-73-91R.pdf2.FAE100JT-73-91R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.453" L (5.00mm x 11.50mm)
Serija FAE Odpornost 91 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Fusible, Safety
natančen opis 91 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Wirewound Sestava Wirewound