FCR-25JR-52-2R4
pregled izdelka
Številka dela: FCR-25JR-52-2R4
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FCR-25JR-52-2R4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCR-25JR-52-2R4
Številka dela FCR-25JR-52-2R4 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6196539 pcs Podatkovni list FCR-25JR-52-2R4.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -500/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FCR Odpornost 2.4 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 2.4 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film