FCR-50JR-52-91K
pregled izdelka
Številka dela: FCR-50JR-52-91K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FCR-50JR-52-91K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCR-50JR-52-91K
Številka dela FCR-50JR-52-91K Proizvajalec Yageo
Opis RES 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4842122 pcs Podatkovni list FCR-50JR-52-91K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -500/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija FCR Odpornost 91 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 91 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film