FCR1WSJT-52-820K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCR1WSJT-52-820K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FCR1WSJT-52-820K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCR1WSJT-52-820K
Številka dela FCR1WSJT-52-820K Proizvajalec Yageo
Opis RES 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3877358 pcs Podatkovni list FCR1WSJT-52-820K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -700ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija FCR Odpornost 820 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 820 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film