FCR200JR-73-180K
pregled izdelka
Številka dela: FCR200JR-73-180K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FCR200JR-73-180K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCR200JR-73-180K
Številka dela FCR200JR-73-180K Proizvajalec Yageo
Opis RES 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1277926 pcs Podatkovni list FCR200JR-73-180K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FCR Odpornost 180 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 180 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film