FCR2WSJR-52-100K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCR2WSJR-52-100K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FCR2WSJR-52-100K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCR2WSJR-52-100K
Številka dela FCR2WSJR-52-100K Proizvajalec Yageo
Opis RES 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1726932 pcs Podatkovni list FCR2WSJR-52-100K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija FCR Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 100 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film