FCR2WSJT-52-75R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCR2WSJT-52-75R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FCR2WSJT-52-75R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCR2WSJT-52-75R
Številka dela FCR2WSJT-52-75R Proizvajalec Yageo
Opis RES 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1754591 pcs Podatkovni list FCR2WSJT-52-75R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija FCR Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 75 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film