FCR3WSJT-73-390R
pregled izdelka
Številka dela: FCR3WSJT-73-390R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FCR3WSJT-73-390R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCR3WSJT-73-390R
Številka dela FCR3WSJT-73-390R Proizvajalec Yageo
Opis RES 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1555582 pcs Podatkovni list FCR3WSJT-73-390R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -350/ +350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FCR Odpornost 390 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 390 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Sestava Carbon Film