FKN1WSJT-52-1R1
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FKN1WSJT-52-1R1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FKN1WSJT-52-1R1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FKN1WSJT-52-1R1
Številka dela FKN1WSJT-52-1R1 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2502830 pcs Podatkovni list FKN1WSJT-52-1R1.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Serija FKN Odpornost 1.1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Fusible, Safety
natančen opis 1.1 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Wirewound Sestava Wirewound