FKN5WSJR-73-91R
YageoYageo
FKN5WSJR-73-91R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FKN5WSJR-73-91R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 91 OHM 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FKN5WSJR-73-91R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FKN5WSJR-73-91R
Številka dela FKN5WSJR-73-91R Proizvajalec Yageo
Opis RES 91 OHM 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 534260 pcs Podatkovni list FKN5WSJR-73-91R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija FKN Odpornost 91 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Fusible, Safety
Stopnja napak - natančen opis 91 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Wirewound