FM0207FTE52-330R
pregled izdelka
Številka dela: FM0207FTE52-330R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FM0207FTE52-330R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FM0207FTE52-330R
Številka dela FM0207FTE52-330R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4113373 pcs Podatkovni list FM0207FTE52-330R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FM0 Odpornost 330 Ohms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 330 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film