FM0207FTE52-620K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FM0207FTE52-620K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FM0207FTE52-620K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FM0207FTE52-620K
Številka dela FM0207FTE52-620K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4546865 pcs Podatkovni list FM0207FTE52-620K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FM0 Odpornost 620 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 620 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film