FMF200FRF73-1K8
pregled izdelka
Številka dela: FMF200FRF73-1K8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FMF200FRF73-1K8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMF200FRF73-1K8
Številka dela FMF200FRF73-1K8 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1450552 pcs Podatkovni list FMF200FRF73-1K8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMF Odpornost 1.8 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 1.8 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film