FMP-50JT-52-270R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FMP-50JT-52-270R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FMP-50JT-52-270R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FMP-50JT-52-270R
Številka dela FMP-50JT-52-270R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4335788 pcs Podatkovni list FMP-50JT-52-270R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija FMP Odpornost 270 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 270 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film