FMP100FTE52-324K
pregled izdelka
Številka dela: FMP100FTE52-324K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FMP100FTE52-324K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMP100FTE52-324K
Številka dela FMP100FTE52-324K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2339109 pcs Podatkovni list FMP100FTE52-324K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Odpornost 324 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 324 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film