FMP100FTF52-270R
pregled izdelka
Številka dela: FMP100FTF52-270R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FMP100FTF52-270R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMP100FTF52-270R
Številka dela FMP100FTF52-270R Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2322987 pcs Podatkovni list FMP100FTF52-270R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Odpornost 270 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 270 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film