FMP200FBF52-3R3
pregled izdelka
Številka dela: FMP200FBF52-3R3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FMP200FBF52-3R3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMP200FBF52-3R3
Številka dela FMP200FBF52-3R3 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1913179 pcs Podatkovni list FMP200FBF52-3R3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serija FMP Odpornost 3.3 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 3.3 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FMP200FBF52-3R6
FMP200FBF52-3R6
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 2W 1% AXIAL
Na zalogi: 1724180 pcs
Prenesi: FMP200FBF52-3R6.pdf
RFQ
FMP200FBF52-3R
FMP200FBF52-3R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 2W 1% AXIAL