FMP200FRF52-1K78
pregled izdelka
Številka dela: FMP200FRF52-1K78
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FMP200FRF52-1K78.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMP200FRF52-1K78
Številka dela FMP200FRF52-1K78 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2369253 pcs Podatkovni list FMP200FRF52-1K78.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serija FMP Odpornost 1.78 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 1.78 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film