FMP300FRF73-63K4
pregled izdelka
Številka dela: FMP300FRF73-63K4
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 3W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FMP300FRF73-63K4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMP300FRF73-63K4
Številka dela FMP300FRF73-63K4 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 3W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1628153 pcs Podatkovni list FMP300FRF73-63K4.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Odpornost 63.4 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
natančen opis 63.4 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sestava Metal Film