FMP300JR-73-100R
YageoYageo
FMP300JR-73-100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FMP300JR-73-100R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FMP300JR-73-100R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMP300JR-73-100R
Številka dela FMP300JR-73-100R Proizvajalec Yageo
Opis RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2386185 pcs Podatkovni list FMP300JR-73-100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film