FMP300JT-73-1K8
pregled izdelka
Številka dela: FMP300JT-73-1K8
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: FMP300JT-73-1K8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FMP300JT-73-1K8
Številka dela FMP300JT-73-1K8 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1305290 pcs Podatkovni list FMP300JT-73-1K8.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Odpornost 1.8 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety natančen opis 1.8 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film