FRM-25JR-52-180R
YageoYageo
FRM-25JR-52-180R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRM-25JR-52-180R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 180 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.FRM-25JR-52-180R.pdf2.FRM-25JR-52-180R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRM-25JR-52-180R
Številka dela FRM-25JR-52-180R Proizvajalec Yageo
Opis RES 180 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4357 pcs Podatkovni list 1.FRM-25JR-52-180R.pdf2.FRM-25JR-52-180R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FRM Odpornost 180 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Fusible, Safety Stopnja napak -
natančen opis 180 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Sestava Metal Film