FRM-50JR-52-270R
YageoYageo
FRM-50JR-52-270R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRM-50JR-52-270R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 270 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.FRM-50JR-52-270R.pdf2.FRM-50JR-52-270R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRM-50JR-52-270R
Številka dela FRM-50JR-52-270R Proizvajalec Yageo
Opis RES 270 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4239 pcs Podatkovni list 1.FRM-50JR-52-270R.pdf2.FRM-50JR-52-270R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija FRM Odpornost 270 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Fusible, Safety Stopnja napak -
natančen opis 270 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film Sestava Metal Film