HHV-25FB-52-12M
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HHV-25FB-52-12M
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: HHV-25FB-52-12M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HHV-25FB-52-12M
Številka dela HHV-25FB-52-12M Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1424891 pcs Podatkovni list HHV-25FB-52-12M.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija HHV Odpornost 12 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
natančen opis 12 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HHV-25FB-52-12M1
HHV-25FB-52-12M1
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Na zalogi: 1450892 pcs
Prenesi: HHV-25FB-52-12M1.pdf
RFQ
HHV-25FB-52-124K
HHV-25FB-52-124K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Na zalogi: 1458312 pcs
Prenesi: HHV-25FB-52-124K.pdf
RFQ
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL
Prenesi: HHV-25FB-52-137K.pdf
HHV-25FB-52-12M7
HHV-25FB-52-12M7
Opis: RES MF 1/4W 1% AXIAL