HHV-25JT-52-1M5
pregled izdelka
Številka dela: HHV-25JT-52-1M5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: HHV-25JT-52-1M5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HHV-25JT-52-1M5
Številka dela HHV-25JT-52-1M5 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1795446 pcs Podatkovni list HHV-25JT-52-1M5.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija HHV Odpornost 1.5 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety natančen opis 1.5 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HHV-25JT-52-1M2Y
HHV-25JT-52-1M2Y
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 5% AXIAL
Na zalogi: 1769462 pcs
Prenesi: HHV-25JT-52-1M2Y.pdf
RFQ
HHV-25JT-52-1M
HHV-25JT-52-1M
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/4W 5% AXIAL