HHV-25JT-52-20K
YageoYageo
HHV-25JT-52-20K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HHV-25JT-52-20K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 20K OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: HHV-25JT-52-20K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HHV-25JT-52-20K
Številka dela HHV-25JT-52-20K Proizvajalec Yageo
Opis RES 20K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2212179 pcs Podatkovni list HHV-25JT-52-20K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija HHV Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)