HHV-50FR-52-18M2
pregled izdelka
Številka dela: HHV-50FR-52-18M2
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: HHV-50FR-52-18M2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HHV-50FR-52-18M2
Številka dela HHV-50FR-52-18M2 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1113071 pcs Podatkovni list HHV-50FR-52-18M2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija HHV Odpornost 18.2 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
natančen opis 18.2 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HHV-50FR-52-196K
HHV-50FR-52-196K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 1163975 pcs
Prenesi: HHV-50FR-52-196K.pdf
RFQ
HHV-50FR-52-17M4
HHV-50FR-52-17M4
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Na zalogi: 1165644 pcs
Prenesi: HHV-50FR-52-17M4.pdf
RFQ
HHV-50FR-52-18M
HHV-50FR-52-18M
Opis: RES MF 1/2W 1% AXIAL