HHV1WSJT-73-820K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HHV1WSJT-73-820K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: HHV1WSJT-73-820K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HHV1WSJT-73-820K
Številka dela HHV1WSJT-73-820K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 876233 pcs Podatkovni list HHV1WSJT-73-820K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija HHV Odpornost 820 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
natančen opis 820 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HHV1WSJT-73-75K
HHV1WSJT-73-75K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1W 5% AXIAL
Na zalogi: 774162 pcs
Prenesi: HHV1WSJT-73-75K.pdf
RFQ
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 1W 5% AXIAL
Na zalogi: 773710 pcs
Prenesi: HHV1WSJT-73-82K.pdf
RFQ
HHV1WSJT-73-820KY
HHV1WSJT-73-820KY
Opis: RES MF 1W 5% AXIAL