HHV2WSJT-73-750K
pregled izdelka
Številka dela: HHV2WSJT-73-750K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: HHV2WSJT-73-750K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HHV2WSJT-73-750K
Številka dela HHV2WSJT-73-750K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 737028 pcs Podatkovni list HHV2WSJT-73-750K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija HHV Odpornost 750 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
natančen opis 750 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Film Sestava Metal Film