KNP100JR-73-510R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KNP100JR-73-510R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP100JR-73-510R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KNP100JR-73-510R
Številka dela KNP100JR-73-510R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 976187 pcs Podatkovni list KNP100JR-73-510R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serija KNP Odpornost 510 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 510 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound