KNP100JT-52-0R1
pregled izdelka
Številka dela: KNP100JT-52-0R1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP100JT-52-0R1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KNP100JT-52-0R1
Številka dela KNP100JT-52-0R1 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1183571 pcs Podatkovni list KNP100JT-52-0R1.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serija KNP Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety natančen opis 100 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KNP100JR-73-9R1
KNP100JR-73-9R1
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Na zalogi: 1894993 pcs
Prenesi: KNP100JR-73-9R1.pdf
RFQ
KNP100JR-73-7R5
KNP100JR-73-7R5
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 7.5 OHM 1W 5% AXIAL
Na zalogi: 1061664 pcs
Prenesi: KNP100JR-73-7R5.pdf
RFQ
KNP100JT-52-0R11
KNP100JT-52-0R11
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Prenesi: KNP100JT-52-0R11.pdf
KNP100JT-52-0R16
KNP100JT-52-0R16
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Prenesi: KNP100JT-52-0R16.pdf
KNP100JR-73-8R2
KNP100JR-73-8R2
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Prenesi: KNP100JR-73-8R2.pdf
KNP100JT-52-0R13
KNP100JT-52-0R13
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Prenesi: KNP100JT-52-0R13.pdf
KNP100JR-73-75R
KNP100JR-73-75R
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Prenesi: KNP100JR-73-75R.pdf
KNP100JT-52-0R12
KNP100JT-52-0R12
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Prenesi: KNP100JT-52-0R12.pdf
KNP100JT-52-0R18
KNP100JT-52-0R18
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Prenesi: KNP100JT-52-0R18.pdf
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Prenesi: KNP100JR-73-91R.pdf
KNP100JT-52-0R15
KNP100JT-52-0R15
Opis: RES WW 1W 5% AXIAL
Prenesi: KNP100JT-52-0R15.pdf
Opis: RES 82 OHM 1W 5% AXIAL
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika