KNP100JT-73-47R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KNP100JT-73-47R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP100JT-73-47R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KNP100JT-73-47R
Številka dela KNP100JT-73-47R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1195210 pcs Podatkovni list KNP100JT-73-47R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Serija KNP Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety natančen opis 47 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound