KNP200JB-52-0R36
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KNP200JB-52-0R36
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP200JB-52-0R36.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KNP200JB-52-0R36
Številka dela KNP200JB-52-0R36 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1017943 pcs Podatkovni list KNP200JB-52-0R36.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Serija KNP Odpornost 360 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 360 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound