KNP200JT-52-3R
pregled izdelka
Številka dela: KNP200JT-52-3R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP200JT-52-3R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KNP200JT-52-3R
Številka dela KNP200JT-52-3R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1104778 pcs Podatkovni list KNP200JT-52-3R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Serija KNP Odpornost 3 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KNP200JT-52-2R4
KNP200JT-52-2R4
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 2W 5% AXIAL
Na zalogi: 1086735 pcs
Prenesi: KNP200JT-52-2R4.pdf
RFQ
KNP200JT-52-36R
KNP200JT-52-36R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 2W 5% AXIAL
Na zalogi: 1079397 pcs
Prenesi: KNP200JT-52-36R.pdf
RFQ
KNP200JT-52-3R9
KNP200JT-52-3R9
Opis: RES WW 2W 5% AXIAL
Prenesi: KNP200JT-52-3R9.pdf
KNP200JT-52-3R3
KNP200JT-52-3R3
Opis: RES WW 2W 5% AXIAL