KNP300JB-52-0R82
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KNP300JB-52-0R82
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP300JB-52-0R82.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KNP300JB-52-0R82
Številka dela KNP300JB-52-0R82 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 545266 pcs Podatkovni list KNP300JB-52-0R82.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija KNP Odpornost 820 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 820 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound