KNP300JR-73-0R91
pregled izdelka
Številka dela: KNP300JR-73-0R91
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP300JR-73-0R91.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KNP300JR-73-0R91
Številka dela KNP300JR-73-0R91 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 452985 pcs Podatkovni list KNP300JR-73-0R91.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija KNP Odpornost 910 mOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 910 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound