KNP3WSJT-52-180R
pregled izdelka
Številka dela: KNP3WSJT-52-180R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP3WSJT-52-180R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KNP3WSJT-52-180R
Številka dela KNP3WSJT-52-180R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 610481 pcs Podatkovni list KNP3WSJT-52-180R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.610" L (5.20mm x 15.50mm)
Serija KNP Odpornost 180 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety natančen opis 180 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound