KNP400JR-73-3R3
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KNP400JR-73-3R3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP400JR-73-3R3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KNP400JR-73-3R3
Številka dela KNP400JR-73-3R3 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 725720 pcs Podatkovni list KNP400JR-73-3R3.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija KNP Odpornost 3.3 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 3.3 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound