KNP400JT-73-1R6
pregled izdelka
Številka dela: KNP400JT-73-1R6
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP400JT-73-1R6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KNP400JT-73-1R6
Številka dela KNP400JT-73-1R6 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 726809 pcs Podatkovni list KNP400JT-73-1R6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Serija KNP Odpornost 1.6 Ohms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 1.6 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KNP400JT-73-1R
KNP400JT-73-1R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 4W 5% AXIAL