KNP500JB-91-51R
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KNP500JB-91-51R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP500JB-91-51R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KNP500JB-91-51R
Številka dela KNP500JB-91-51R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 336874 pcs Podatkovni list KNP500JB-91-51R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Serija KNP Odpornost 51 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 51 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound