KNP500JT-91-15R
pregled izdelka
Številka dela: KNP500JT-91-15R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP500JT-91-15R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KNP500JT-91-15R
Številka dela KNP500JT-91-15R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374381 pcs Podatkovni list KNP500JT-91-15R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Serija KNP Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 5W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 15 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound