KNP50SJT-52-47R
pregled izdelka
Številka dela: KNP50SJT-52-47R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: KNP50SJT-52-47R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KNP50SJT-52-47R
Številka dela KNP50SJT-52-47R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2366745 pcs Podatkovni list KNP50SJT-52-47R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm)
Serija KNP Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
natančen opis 47 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Sestava Wirewound