MCP100JR-10R
YageoYageo
MCP100JR-10R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCP100JR-10R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 5% 1W MELF
Podatkovni listi: MCP100JR-10R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCP100JR-10R
Številka dela MCP100JR-10R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 10 OHM 5% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1621312 pcs Podatkovni list MCP100JR-10R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MCP Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Carbon Film