MF0204FRE52-160K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF0204FRE52-160K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MF0204FRE52-160K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF0204FRE52-160K
Številka dela MF0204FRE52-160K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5996131 pcs Podatkovni list MF0204FRE52-160K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MF0 Odpornost 160 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 160 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film