MF0204FRE52-845K
pregled izdelka
Številka dela: MF0204FRE52-845K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MF0204FRE52-845K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MF0204FRE52-845K
Številka dela MF0204FRE52-845K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6216031 pcs Podatkovni list MF0204FRE52-845K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija MF0 Odpornost 845 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 845 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film