MF0207FRD52-1K1
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MF0207FRD52-1K1
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MF0207FRD52-1K1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MF0207FRD52-1K1
Številka dela MF0207FRD52-1K1 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4198447 pcs Podatkovni list MF0207FRD52-1K1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MF0 Odpornost 1.1 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.1 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF0207FRD52-1K15
MF0207FRD52-1K15
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Na zalogi: 4120572 pcs
Prenesi: MF0207FRD52-1K15.pdf
RFQ
MF0207FRD52-1K2
MF0207FRD52-1K2
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Na zalogi: 4518775 pcs
Prenesi: MF0207FRD52-1K2.pdf
RFQ
MF0207FRD52-1K05
MF0207FRD52-1K05
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Prenesi: MF0207FRD52-1K05.pdf
MF0207FRD52-1K
MF0207FRD52-1K
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Prenesi: MF0207FRD52-1K.pdf
MF0207FRD52-1K24
MF0207FRD52-1K24
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Prenesi: MF0207FRD52-1K24.pdf
MF0207FRD52-1K21
MF0207FRD52-1K21
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Prenesi: MF0207FRD52-1K21.pdf
MF0207FRD52-1K18
MF0207FRD52-1K18
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Prenesi: MF0207FRD52-1K18.pdf
MF0207FRD52-19R1
MF0207FRD52-19R1
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL
Prenesi: MF0207FRD52-19R1.pdf
MF0207FRD52-1K13
MF0207FRD52-1K13
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL