MF0207FRD52-82K5
pregled izdelka
Številka dela: MF0207FRD52-82K5
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MF0207FRD52-82K5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MF0207FRD52-82K5
Številka dela MF0207FRD52-82K5 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4572674 pcs Podatkovni list MF0207FRD52-82K5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MF0 Odpornost 82.5 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 82.5 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film