MF0207FRE52-4K3
pregled izdelka
Številka dela: MF0207FRE52-4K3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MF0207FRE52-4K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MF0207FRE52-4K3
Številka dela MF0207FRE52-4K3 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5866891 pcs Podatkovni list MF0207FRE52-4K3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MF0 Odpornost 4.3 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 4.3 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF0207FRE52-4K32
MF0207FRE52-4K32
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL