MF0207FTE52-1K24
pregled izdelka
Številka dela: MF0207FTE52-1K24
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MF0207FTE52-1K24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MF0207FTE52-1K24
Številka dela MF0207FTE52-1K24 Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4782100 pcs Podatkovni list MF0207FTE52-1K24.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MF0 Odpornost 1.24 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 1.24 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MF0207FTE52-1K2
MF0207FTE52-1K2
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES MF 0.6W 1% AXIAL