MF0207JT-52-560K
pregled izdelka
Številka dela: MF0207JT-52-560K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES MF 0.6W 5% AXIAL
Podatkovni listi: MF0207JT-52-560K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MF0207JT-52-560K
Številka dela MF0207JT-52-560K Proizvajalec Yageo
Opis RES MF 0.6W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5090339 pcs Podatkovni list MF0207JT-52-560K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MF0 Odpornost 560 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 560 kOhms ±5% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film